ФОТО: Македонската пејачка 4 месеци по породување со топ линија - во црвено бикини покажа со што располага

Македонската фолк пејачка Анастасија Петреска и нејзиниот сопруг, фолк-пејачот Владимир Поповски веќе заминаа на море, каде уживаат 4 месеци по раѓањето на нивната ќеркичка Андреа.

Ќерката на Наум Петрески  во црвено бикини позираше покрај својот сопруг, а во прв план беше нејзиното бујно деколте.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 13:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега