ФОТО: Македонската фолкерка со жешка фотка од џакузи

Македонската фолкерка Ирена Спасовска се пофали со видео од запенето џакузи во кое ужива.

 

 

А потоа Ирена си го спакува куферчето, седна во авионот и летна право за Милано.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 09:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега