ФОТО: Македонската фолкерка се истетовира на градите

Фолк-пејачката Ирена Спасовска се тетовираше. Една тетоважа на раката и една над градата, па се пофали на социјалните мрежи.

По објавената фотографија на Фејсбук, ирена доби само комплименти.

Како ви се допаѓа:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега