ФОТО: Македонската фолкерка сакаше да ја покаже шминката - Сите гледаа во деколтето

Македонската фолкерка Тања Јовановска Трајкова важи за една од поатрактивните, а сакајќи да ја покаже професионалната шминка, сите гледаа но во нешто друго.

Таа го покажа и деколтето.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.10.2019 - 13:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега