ФОТО: Македонската фолкерка позираше по гаќички со бујното деколте во преден план - „Сликава е само за Трифун“

Македонската фолкерка Ирена Вељовска објави неколку секси фотографии на социјалните мрежи.

На една од нив позира во долна облека, а бујното деколте е во пред план.

„Сликава е само за Трифун“, напиша во опис пејачката.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 12:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега