ФОТО: Македонската фолкерка го кажа тоа што го кријат сите жени

Иако жените често молчат за годините, Татјана Лазаревска откри колку полни.

-Денес имам 44, па што?- напиша Лазаревска во описот на фотографијата каде на своите следбеници на Инстаграм им откри дека денес е нејзиниот ден.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 14:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега