ФОТО: Македонската двојка го чека бебето - покажаа како го користат времето

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски во 2019 година ќе добијат нова животна улога- ќе станат родители.

Од неодамна открија дека нивното семејство ќе се прошири за уште еден член, но идната мама засега не објавила ниедна фотографија со трудничкото стомаче.

Затоа Владимир покажа како го користат времето додека бебенцето не пристигнало во домот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.12.2018 - 15:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега