ФОТО: Македонската актерка се породи пред 3 дена - на Фејсбук објави прва фотографија од синчето

Актерката Нина Деан на 2-ри мај го доби првото дете со свршеникот Мартин, а сега објави фотографија од својот син.

Парот го одбра името Каи за својот наследник.

nina-dean-objavi-prva-fotka-od-sincheto-so-unikatno-ime-10.jpg

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2020 - 08:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега