ФОТО: Луна едвај ги собра новите силикони во деколтето

Пејачката Луна Џогани вчеравечер прв пат застана пред камерите откако ги вгради силиконите на себе, но публиката не знаеше каде да гледа од еден друг детаљ кој ги препоти присутните во студиото.

Имено Луна Џогани беше гостинка во емисијата „Амиџи Шоу“ кај Огнен Амиџиќ и ги доби сите аплаузи за својот изглед.

Таа за оваа прилика максимално се погрижила за својот изглед, па одбрала впечатлива комбинација која во прв план ја истакнала нејзината витка става.

Ја искористи оваа комбинација и ги покажа новите силиконски градите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 18:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега