ФОТО: Луна Џогани се соблече гола пред камерите

Луна Џогани реши на гледачите на Задруга да и приреди жешки кадри, притоа појавувајќи се сосема гола пред камерите.

Таа влезе под туш кабината покажувајќи го задикот, а потоа со лицето се сврте кон камерите и до израз дојдоа голите гарди.

Како на ова ќе реагира нејзината мајка Анабела останува видиме.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.05.2019 - 12:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега