ФОТО: Лото-Марјана во прегратка на Игор Џамбазов

Убавата Лото-девојка, Марјана Станојковска, објави фотографија со македонскиот шоумен, Игор Џамбазов.

- Гледам Супер Бинго, е описот на фотографијата која доби многу лајкови.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.03.2019 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега