ФОТО: Лото -девојката го покажа бујното деколте

Лото-девојката Маријана за крај на летото го покажа своето длабоко деколте и телото во бикини.

Водителката е навистина секси, пали и жари.

Погледнете како изгледа:

 

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Shades of blue #ChasingTheSummer #fewmoredaysleft #azzuro #blue #bluesky #seasalt #sandybeaches #alwayssummer /a>

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on Sep 18, 2019 at 9:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.09.2019 - 18:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега