ФОТО: „Љубов најголема“ - Сандра Анфрика позираше со својот Афри

Пејачката Сандра Африка многумина воодушевила со својата објава на социјалните мрежи.

Пејачката на својот Инстаграм објави неколку фотографии со своето куче Афри, а на сите внимание им привлече тоа како е облечено кучето.

„Љубов најголема“ напиша Сандра во опис на фотографиите.

 
 
 
View this post on Instagram

Ljubav najveca@afrithepomeranian

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on Mar 4, 2020 at 7:16pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 10:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега