ФОТО: Љубов е мал збор - прекрасни фотографии од скопската Зоолошка

Љубов, радост кај најмладите и сите посетители во Зоолошката. Сонцето викендов ја наполни скопската Зоолошка, а на Фејсбук страната на Скопје ЗОО се објавени прекрасни фотографии.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 18:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега