ФОТО: Линдзи Вон го сонча задникот во танга на Бахамите - нејзиното момче ѝ прави друштво

Линдзи Вон откако го остави скијањето има премногу слободно време.

 
 
 
View this post on Instagram

Until next time Bahamas...  #sadtoleave #nofilter

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on Oct 20, 2020 at 6:19am PDT

Наместо да се подготвува во некој зимски центар за новата сезона таа со вереникот замина на Бахамите.

 
 
 
View this post on Instagram

You make my life better. I love you @subbanator

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on Oct 17, 2020 at 7:34am PDT

Парот таму навистина се опушти а Линдзи покажа дека на 36 години има прекрасен задник и дека гордо го покажува.

Инаку дел од женските фанови на нејзиниот Инстаграм коментираа дека не сакат да се во нејзина кожа особено откако го видоа нејзиното секси црно момче.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.10.2020 - 12:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега