Фото: Лила во фустан кој открива се - кога се заврте сите останаа без здив

Лила Филиповска никогаш поелегантна и погламурозна. Таа објави фотографии на Инстаграм од роденденска забава, по кои мажите воздивнуваат.

 

 

 

17.05.2018 - 20:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега