ФОТО: Лила во бикини покажа тело за чиста 10-ка

Лила изминатите неколку денови беше во Анталија, а на својот Инстаграм профил неуморно постираше фотографии и видеа од целата атмосфера и сместувањето.

Најпознатата македонска водителка заедно со својот другар Спасе заминаа на неколкудневен одмор и ја покажа убавината на Анталија, а не изостана и нејзината.

Имено Лила позираше во црно бикини и ја покажа својата витка фигура.

Не мора да кажеме дека за кратко време следеа многу лајкови и низа коментари, доволно е само да погледнете како Лила изгледа и сѐ ќе ви стане јасно.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2021 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега