ФОТО: Лила со „романтична" фотографија

Лила со романтична фотографија. Коктели и срце на лицето. Водителката собра лајкови на Инстаграм.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.07.2019 - 22:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега