Фото: Лила се појави вака на сонцето и ги собра сите погледи на улица

 

Убавата водителка на Се или нешто, Лила Филиповска се појави вака на пролетните температури и ги собра сите погледи.

 

 

 

11.03.2018 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа