ФОТО: Лила разголена во кревет

Една од македонските најпопуларни водителки, Лила Филиповска, често знае да ги почести фановите со провокативни фотографии кои ги поставува на Инстаграм, па така и овојпат.

Имено овојпат таа  објави фотографија на која лежи под покривките во кревет а на неа нема ништо освен накит, па како тоа да беше малку, објави и кратко видео од нејзините преубави нозе подготвувајќи се за снимање за квизот „Се или нешто“.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 19:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега