ФОТО: Лила го најде својот летен рај на море во Албанија - објави фотографии во костим за капење

Водителката Лила Филиповска замина на одмор во Албанија од каде секојдневно објавува фотографии од својот летен рај.

Лила овој пат како да сакаше да остане мистериозна кога е во прашање кој и прави друштво и ја фотографира, како и изборот на дестинацијата. Следбениците прашаа каде точно во Албанија се наоѓа, а таа не им даде одговор.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.07.2020 - 09:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега