ФОТО: Лидија со шлиц до папок - се гледа и тоа што не треба

Сјајната линија и вонвременски добрио изглед на Лидија Вукичевиќ дошле до израз во ова нејзино издание, но шлицот на фустанот можел да биде поумерен. А, и позата можела да биде поинаква.

Вака е прекратко и се гледа и тоа што не треба.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Oct 17, 2019 at 7:58am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.10.2019 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега