ФОТО: Летото носи нов тренд - плажите ќе станат поубаво место благодарејќи на жените кои ќе го носат ова

Ни се ближат омилените летни активности, што значи дека итно ни требаат нови бикини. Едно парче е посебно модерно и блогерките лудуваат по него, но проценете дали сте и сами доволно храбри да го носите.

 
 
 
 

Станува збор за бикини кои наместо да сокриваат, ги откриваат градите. Долниот дел од градите не е покриен што на плажите ќе ги излудат мажите.

 

 
 
 
 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.05.2019 - 22:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега