ФОТО: Лепа Брена во бикини и го покажа местото на снаата

 

Откако снаата на Лепа Брена, Александра Пријовиќ, објави фотки од одмор и ги полуде мажите, дојде ред на Лепа Брена. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело.

 

 

 

17.07.2017 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа