ФОТО: Лепа Брена пред концертот во Скопје се предаде во рацете на овој Македонец

Лепа Брена имаше спектакуларен концерт во Скопје, а пред концертот се му препушти на вештите раце на македонскиот стилист Зоран Шурбевски.

Нејзината насмевка говори дека е задоволна од резултатот и секако препораката.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.12.2018 - 09:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега