ФОТО: Легна во када и се фотографираше - Розга со секси фотографија

Јелена Розга со кусо фустанче и долгите нозе легната во када го запали Инстаграм.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 21:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега