ФОТО: Легна полугола во када - таа е најсекси прогнозерка на временска

Атрактивна аргентинска водителка, која се смета за најсекси прогнозерка на светот, со разголени фотографии прослави дека има 4 милиони фанови на Инстаграм.

Сол Перез редовно споделува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи. За оваа прослава, позираше топлес додека јаде пица во џакузи.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 22:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега