ФОТО: Кумата го „украла“ вниманието- Кога се појавила на свадба сите гледале во неа, а има и зошто

На секоја свадба главни се младоженците, но некогаш може да се случи и кумата да го украде вниманието.

Не е познато каде, но дефинитивно ова е една од најзгодните куми кои сме имале можност да ги видиме.

Кога оваа кума се појавила на свадба сите биле воодушевени, а многумина коментираа дека е најзгодна и најубава кума која имале прилика да ја видат, а други пак дека претерала со изборот на облека.

Погледнете па проценете самите:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 10:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега