ФОТО: Кристина Димитриевска се потеше во теретана, а потоа покажа како изгледа после тренинг па ги препоти мажите

Манекенката Кристина Димитриевска се пофали дека напорните тренинзи и се исплатат.

Таа објави кратко видео на кое покажа дека вежба и се поти во теретана, а кратко потоа го покажа и резултатот.

По завршување на тренингот таа ја крена едната нога и позираше во огледало, а до израз дојде и совршениот задник.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 09:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега