ФОТО: Кралицата Летиција во најпопуларната летна боја - уште еднаш покажа како треба да се облекува жена со стил

Розевата боја ова лето ќе биде хит, како и кошула-фустаните. Овој пат кралицата Летиција ги испочитувала сите трендови и ни покажа како една добро стилизирана жена треба да изгледа.

Таа овој пат да одлучи за монохромнатски стил, па така избрала и сандали во силно розева боја.

Kraljica Leticija

Оваа нијанса, освен што е популарна, таа е и сигурен избор, затоа што одлично им прилега на сите. Без оглед дали сте русокиси, бринети или црнки, розевиот фустан ќе ви прилега совршено.

Носи доза елеганција и гламур, а во неа секоја жена изгледа совршено.

Kraljica Leticija

11.06.2021 - 19:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега