ФОТО: Костим за капење кој едвај ги покрива нејзините облини - Александра Накова позираше по танга

Гевгеличанката Александра Накова на социјалните мрежи постојано објавува провокативни фотографии на кои во прв план се нејзините бујни облини.

Сега таа објави фотографии во костими за капење кои повеќе откриваат отколку што покриваат. Мажите тешко ќе го тргнат погледот од задникот и деколтетот на Накова.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2020 - 12:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега