ФОТО: Копија на својата мајка - поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски покажа од кој ја наследила убавината

Македонската манекенка и пејачка, Кристина Димитриевска објави фотографија од својата мајка.

-Крушата под круша паѓа, глади еден од коментарите кои ги напишаа нејзините следбеници.

Инаку, Кристина беше во брак со пејачот Даниел Кајмакоски со кој го имаат синот Давид.

 
 
 
View this post on Instagram

My  mom 

A post shared by MISS BALKAN 2019  (@kristina.dimitry) on Feb 23, 2020 at 6:21am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 14:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега