ФОТО: Копија на мама - Ова е ќерката на Неда Украден

Пејачката Неда Украден ја има ќерката Јелена Миновиќ, а таа е копија на мајка си.

Таа и го честиташе родендено со емотивна порака.

- Ангелу мој, злато мамино, Среќен роденден Јелена моја мила, напиша Неда.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.04.2019 - 11:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега