ФОТО: Кончено резултати од напорното вежбање, Ана Николиќ изгледа подобро од било кога

Резултатите од напорното вежбање на Ана Николиќ веќе се видливи, а пејачката драстчно ослабе и се чини дека многу соро ќе си ја врати некогашната тежина.

Дека на Ана и се допадна вежбањето, покажа и нејзиниот статус и објава.

„Спорт... моја страст“ напиша Ана под објавената фотогрфаија.

 
 
 
View this post on Instagram

Sport...MOJA STRAST!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on Aug 19, 2019 at 4:48am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Najjaci ostaju...I KAD SE GUBI!IDEMOOOO BREEEE..

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on Aug 8, 2019 at 1:20am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 13:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега