Фото: Кој би рекол дека е мајка на три деца - македонската пејачка се разголе на плажа

Македонската пејачка Елена Велевска е една од најзгодните пејачки на македонската јавна сцена. Таа деновиве е на одмор во Грција. Уживајќи на плажа сподели фотографија од себе во бикини. Кој би претпоставил дека е мајка на три деца кога вака одлично изгледа?

 

 

 

13.06.2018 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега