ФОТО: Кој би можел да и подари вакво нешто - Цеца сподели што добила за 8-ми март

Завчера како и сите жени во светот така и пејачката Светлана Ражнатовиќ- Цеца го прослави денот на жената 8-ми март.

Имено таа по настапот кој го имаше во саботата доцна вечерта вчера во текот на денот беше изненадена по повод денот на жената 8-ми март.

Иако останува тајна дали подароците биле од нејзините деца или пак обожаватели, сепак фановите коментираат дека тие изгледаат одлично и дека на тие подароци секоја мајка би им се радувала.

Станува збор за букет од балони и големо мече направено од ружи, погледнете.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 09:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега