Фото: Кога Марјана Станојковска ќе прошета со кратко бело фустанче на ветер

Марјана Станојковска ги збудале мажите на Инстаграм со фотографија со кратко бело фустанче кое и го крена ветерот.

 

 

 

 

12.02.2018 - 17:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа