ФОТО: Клои Кардашијан објави фотографија од задникот, но никој не гледаше во него- огромниот дијамант ги збуни сите

Откако јавно ја изневери додека беше бремена и тоа со најдобрата пријателка, Клои Кардашијан се му прости на Тристан Томпсон и се смирија, па продолжија да живеат заедно, а се чини дека тој повторно ја запроси со огромен дијамантски прстен.

Гласините започнаа да кружат откако Клои на Инстаграм објави фотографија на која се гледа огромен дијамантски прстен.

Таа објави фотографија покрај базенот, дланката ја стави на задникот а на сите во очи им падна огромниот дијамант.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2021 - 12:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега