ФОТО: Клекна со џиновскиот задник - Нивес Целзиус „пука" на сонцето

Хрватската пејачка, актерка и старлета Нивес Целзијус, клекна со огромниот задник, па направи хаос на Инстаграм со само една фотографија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 15:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега