ФОТО: Ќерката на Веселин Вујовиќ е вистинска убавица - Бојана е миленичка на својот татко

Славниот ракометар и тренер Веселин Вујовиќ има преубава ќерка.

Вујовиќ, легендарниот југословенски репрезентативец, а сега тренер во Зграбе, исклучително е врзан за својата ќерка Бојана, а и таа за него.

Тоа може да се види и по фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил. Често објавува фотографии во прегратка на својот татко.

Погледнете некои нејзини фотографии:

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on Dec 27, 2019 at 9:29am PST

 
 
 
View this post on Instagram

#aboutlastsummer 

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on Aug 14, 2018 at 9:31am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on Dec 8, 2019 at 8:19am PST

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on Jul 18, 2018 at 2:35am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 22:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега