ФОТО: Ќерката на Сузана Турунџуева во венчаница

Сузана Турунџиева која е активна на социјалните мрежи, објави дека нејзината ќерка Лора ќе се мажи и дека и посакува Господ да и даде се што неа и земал.

 Лора на хуманитарна ревија се појави во венчаница во улога на манекенка лани, а тогаш Сузе сподели фотка.

Извор: Вистина

 

 

 

10.08.2018 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега