ФОТО: Ќерката на Шабан скршена - едвај собра сила да го каже ова

Ќерката на Шабан Шаулиќ која е исто така пејачка, Илда Шаулиќ, едвај собра сила да изговори два збора пред семејната куќа на пејачот.

Без шминка, расплакана, во црно и тажна таа им рекла на новинарите: - Што да кажам, татко ми повеќе го нема.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 18:54
Фото: 
курир.рс

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега