ФОТО: Ќерката на Миле Китиќ го покажа бујното деколте - пејачката ужива на јахта со родителите

Елена Китиќ престојува на Хвар со родителите, а токму таму настанале фотографии на кои наследничката на пејачот исгледа привлечно.

Имено, Миле Китиќ и Марта Савиќ си приуштиле одмор од соништата, па поминале ден на јахата крстарејќи.

Елена ги почести фановите со фотографии во бикини:

 
 
 
View this post on Instagram

bday boat trip

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic) on Aug 13, 2019 at 5:14am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2019 - 18:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега