ФОТО: Ќерката на Еминем е вистинска убавица - откри како ја одржува витката линија

Хајли Џејд, ќерката на раперот Еминем, која инаку ретко се експонира во јавност, одлучи на сите има ги покаже своите фитнес трикови. После бројните комплименти кои пристигнале на нејзино име, наследничката на раперот почнала да се снима додека вежба, па потоа и видеата да ги објавува на Инстаграм.

„Уште утре почнувам да ги објавувам вежбите кои ги правам“, порачала таа, па продолжила: „Ако сакате некоја посебна вежба - пишете ми“, заклучила убавата Хејли.

 
 
 
View this post on Instagram

(this shirt had pockets )

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade) on Sep 3, 2019 at 5:50pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 18:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега