Фото: Ќе ви се скамени срцето од фотографијата - по пеколот за семејството на Синан тој едвај се спаси

Семејството на српската легенда Синан Сакиќ, денеска доживеа пекол кога едвај го извади пејачот од болницата каде тврдеа дека има ужасни услови пораид кои починала и пациентка.

Синовите на Синан се обидоа насилно да го извадат нивниот татко од болницата, а полицијата уапси еден од нив поради нарушување на редот и мирот во установата.

 

 

 

16.05.2018 - 18:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега