ФОТО: Ќе ве здоболат очите - Лејди Гага со нова запрепастувачка комбинација, како може да се движи

Лејди Гага беше фотографирана на улиците на Њујорк кога го напушти телевизиското студио, а за таа прилика пејачката облекла вртоглаво високи чевли од дури 30 сантиметри.

Лејди Гага е позната по екстравагантниот стил на облекување, а така беше и овој пат кога папараците ја фотографирале во Њујоркс. Имено, пејачката облекла високи потпеции од дури 30 сантиметри.

Ledi Gaga

Пејачката ја снимила емисијата и за таа прилика излегла од студиото во црн фустан. црни кожни чизми и црна чанта.

Ledi Gaga

Друштво ѝ правел телохранителот, кој цело време бил до неа, додека таа потпишувала автограми на своите обожаватели.

Ledi Gaga

28.07.2021 - 09:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега