ФОТО: Ким Кардашијан пред операциите и ботоксот

Ким Кардашијан, која неодамна официјално стана милијардерка, бидејќи вредноста на нејзиниот козметички бренд KKW достигна цифра од една милијарда американски долари, на своите следбеници на социјаните мрежиобјави и споделисеќавања од младоста и стари фотографии каде што позираа.

Сепак, нејзините следбеници веднаш забележале дека таа е сосема природна на фотографијата и ѝ рекле дека тогаш изгледала многу подобро: „Да да, тогаш изгледаше многу подобро“, „не ти требаше операција“ …

12.07.2020 - 14:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега