ФОТО: Ким Кардашијан покажа како изгледале со Кортни пред пластичните операции

Не е тајна дека сестрите Кардашијан ги користеле услугите на естетски хирурзи за да го достигнат сегашниот изглед и да владејат со социјалните мрежи.

Колку пластичните операции им помогнале покажува и фотографијата од тинејџерсаките денови на Ким и Кортни , каде позираат заедно.

„Одиме во Ерменија“, напиша Ким покрај фотографија. Имено, нивниот татко е Ерменец.

Иако вели дека нема ништо против пластична хирургија, Ким призна само дека користи  инјектирање на филер, но многу нејзини обожаватели се убедени дека работела на носот, на бутовите и на задникот, пренесува Harpers Bazaar. Кортни призна дека ги зголемила градите.

 

 
 
 
View this post on Instagram

We’re going to Armenia

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 5, 2019 at 2:14pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2019 - 12:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега