ФОТО: Ким Кардашијан изгледа пеколно добро во долна облека со нејзиниот потпис

Ким Кардашијан изгледа неверојатно добро додека позира во својата нова колекција на долна облека во боја на кожа, која се вика „Naked“ (Гола).

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии на кои позира на автомобил. Интернет ѕвездата сакала да ја разбуди имагинацијата на мажите додека позира во градник и гаќи кои го носат нејзиниот потпис.

25.02.2020 - 20:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега