ФОТО: километарска колона автомобили на влезот на Охрид

Џип Опел со скопски таблички и Голф 2 се судрија на патот Охрид – Кичево во близина на Свети Еразмо, јавува порталот Охрид1. Во сообраќајката според првичните информации нема жртви, но таа предизвикала долга колона на возила.

 

 

 

17.07.2018 - 20:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега